Wyróżnieni przez Arcybiskupa

Miło nam jest przekazać informację, że dwóch przedstawicieli Duszpasterstwa Rodzin, zaprzyjaźnionych z naszym Stowarzyszeniem, zostało wyróżnionych przez J.E. Arcybiskupa Poznańskiego, Stanisława Gądeckiego, medalem Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis. Są to dr Jacek Pulikowski oraz prof. Andrzej Urbaniak.

201306_Medale

Jacek Pulikowski został odznaczony „W duchu wdzięczności za wierną służbę Archidiecezji Poznańskiej, zwłaszcza za wieloletnie zaangażowanie w działania na rzecz małżeństw i rodzin, poprzez sprawowanie funkcji Prezesa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej, w uznaniu za ofiarną działalność formacyjną i edukacyjną dotyczącą małżeństwa i rodziny oraz udział w poradnictwie rodzinnym Archidiecezji Poznańskiej, za wkład w rozwój literatury poświęconej chrześcijańskiemu  życiu małżeńskiemu i rodzinnemu”.

Andrzej Urbaniak został odznaczony „W duchu wdzięczności za wierną służbę Archidiecezji Poznańskiej, zwłaszcza za sumienne zaangażowanie w działania formacyjne i edukacyjne Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Poznańskiej, za otaczaną od wielu lat opiekę nad rejonem leszczyńskim Duszpasterstwa Rodzin, a także w podziękowaniu za reprezentowanie środowiska Poznańskiego Duszpasterstwa Rodzin na forum ogólnokrajowym i popularyzowanie wiedzy o wychowaniu do życia w małżeństwie i rodzinie, poprzez udział w tworzeniu programów szkolnych i bogaty dorobek naukowy”.

Czytaj także na stronach Archidiecezji: relację oraz informację o wręczanych medalach.

Poniżej fotograficzna relacja z uroczystości.